Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

Gerard Depardieu

Gerard Depardieu

Vinárstvo slávneho herca Gerarda Depardieu  ( Gérard Xavier Marcel Depardieu)  sa nachádza v centre oblasti AOC Anjou . Pivnice i so zámockou usadlosťou zakúpil herec v  roku 1989 a od tej doby sú vinice rozširované až na súčasných 120 ha. Snaha o zachovanie čo najvyššieho podielu ručných prác, tradičných postupov a technológií, umožňuje vznik vína odrážajúc základnú životnú filozofiu Gerarda Depardieu o slobode a nesputanosti ľudského ducha.Francúzsky herec predstavuje svoje preslávené vína zo zámku Chateau de Tigne , ktoré Vás magicky uhranú svojou eleganciou s kvapkou tajomstva a iste si ich zamilujete. CHATEAU DE Tigne to sú najjužnejšie viničné svahy oblasti Anjou v údolí Loiry. Priemerný vek viniča je tu 30 rokov, čo umožňuje najlepšiu úrodu aj v nepriaznivých ročníkoch .Patrí medzi špičku vín ponúkaných v Slovenskej republike, ale nesie so sebou aj punc výnimočnosti a príbeh slávneho - herca Gerarda Depardieueho.Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Gerard Depardieu "La Contemplation"

Krajina pôvodu: FrancúzskoVinárska oblasť: BordeauxOdroda: 50% Cabernet Sauvignon 50% MerlotRočník: 2013Charakteristika: suchéObsah Alkoholu: 13%Teplota podavania: 16-18 ° CObjem: 0,75 lVíno temne rubínovej farby s jemnou vôňou čiernych ríbezlí, malín s nuansami korenia. Chuť v..

10.50€

Gerard Depardieu Confiance

Krajina pôvodu: FrancúzskoVinárska oblasť: BordeauxVinárstvo: Gérard DepardieuRočník: 2013Charakteristika: suchéObsah Alkoholu: 14%Objem: 0,75 lToto víno je produktom íl-vápencového terroir s vynikajúcim slnečným žiarením. Hrozno je zberané v špičkovej zrelosti,  zrelo v sudoch z francúzskeho ..

27.00€

Gerard Depardieu Cuvée Monica

Krajina pôvodu: FrancúzskoVinárska oblasť: Alžírsko-medeaVinárstvo: Gérard DepardieuRočník: 2002Charakteristika: suchéObsah Alkoholu: 14,5%Objem: 0,75 lGérard Depardieu a jeho horiaca vášeň pre víno a túžba byť vinár ho viedlo k investovaniu do vinárstva. Nielen vo svojej domovskej krajine Francúz..

17.60€

Gérard Depardieu En Roussillon

Krajina pôvodu: FrancúzskoVinárska oblasť: RoussillonVinárstvo: Gérard DepardieuRočník: 2012Charakteristika: suchéObsah Alkoholu: 14,5%Objem: 0,75 lVôňa má tóny sladkého drievka, tmavých bobúľ, korenia a ľahké tóny duba. Chuť plná a intenzívna s veľkou štruktúrou a dobrou rovnováhou medzi alkoholo..

14.00€

Gerard Depardieu Rose d Anjou

Krajina pôvodu: FrancúzskoVinárska oblasť: Val de Loire - AnjouVinárstvo: Gérard DepardieuKlasifikácia vína: Appellation d'Origine contrôléeRočník: 2015odroda:   Grolleau 80%, Cabernet Sauvignon 10%, Gamay 10%Zbytkový cukor: polosuchéObsah Alkoholu: 11%Objem: 0,75 l Charakteristika: ..

14.40€