Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

Veľkoobchod

Ponúkame aj možnosť odberu pre firmy, reštaurácie a obchody vo veľkoobchodných cenách. Veľkoobchodné ceny platia pre podnikateľské subjekty pri nákupe nad 30 fliaš.

Prevádzkujeme maloobchod i veľkoobchod. Ak sa chcete stať naším veľkoobchodným odberateľom, zaregistrujte sa do nášho systému a pred prvou objednávkou nás kontaktujte. Uvoľníme vám prístup k veľkoobchodným cenníkom. Minimálny odber je  30 fliaš vín (nie je podmienené jedným druhom)


Vinogaleria.sk - vyberte si z pohodlia svojho domova a nakúpte naše kvalitné vína pre firmy aj jednotlivcov za veľkoobchodné ceny s dopravou - zmluvného dopravcu Vám zabezpečíme. Cena za dopravu po Bratislave a okolí  zdarma pre všetkých, ktorí nakúpia a zaplatia objednané víno ​​podľa podmienok.a, Fyzické osoby - nepodnikatelia, domácnosti.
Rozvoz pre fyzické osoby. Miestom prevzatia sa rozumie dom, byt, domácnosť.b,Firmy, kancelárie, spoločnosti IČO:
Víno a iné produkty privezieme do vašej firmy, kancelárie v pracovnej dobe. Miestom sa rozumie miesto pred firmou, budovou, recepcia v prízemí budov. Súčasťou ceny za dopravu nie je doručenie do poschodí, doprava výťahy, dodávky do pivnice, dvorov či iných priestorov. Čas a osobu preberajúci bude kontaktovať vodič dopredu.c, Prevádzky-odberatelia- podnikateľ IČ:
prevádzkarňou objednávateľa sa rozumie Bar, Reštaurácia, Hotel, Obchod, Klub, Stánok, Nočný klub, Trafika, Cukráreň, Vinotéka, všetko, čo slúži najmä k nákupu a následnému predaju. Štandardným spôsobom odovzdania a prevzatia tovaru je miesto (PSČ) prevádzkarne uvedenej v objednávke. Súčasťou štandardnej ceny za dopravu je miesto prevzatia- prevádzka -prízemie. Platby vopred na účet aj v hotovosti kuriérovi, vodičovi prepravcovi. Daňové doklady, dodacie listy, sprievodné doklady v PDF.


Doprava a doručenie vína je zadarmo .Ste veľkoobchodný nákupca alebo zastupujete veľkoodberateľov v oblasti gastroprevádzky? Vlastníte vinotéku alebo obchod? Získajte informácie o cenách


V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Ďakujeme.