Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

O nás

Vitajte vo svete vína ...


Internetový obchod Vinogaleria.sk je jedným z projektov spoločnosti Holly solutions, s. r.o. Jeho cieľom je prezentovať a predávať kvalitné vína od preverených dodávateľov . Zaoberá sa výhradne predajom kvalitného vína a ponúka všetkým milovníkom vína svoj osobitý štýl. Do našej ponuky zaraďujeme vína rozmanitých chutí, farieb a vôní.

 

Pri výbere vína určeného na predaj v internetovom obchode Vinogaleria.sk  sa zameriavame predovšetkým na kvalitu vína a punc originality. Za kvalitou kvalitou vín si stojíme.Snažíme sa o priateľský prístup k zákazníkovi. Tým sme si v širokom okolí našich zákazníkov a odberateľov vyslúžili dobrú povesť. Po celú dobu našej činnosti sa snažíme držať priaznivé  ceny.

 

V informačnej časti nášho webu nájdete veľa článkov z vinárskej oblasti, informácie o odrodách, vinohradníkoch, plánovaných degustáciách. Vďaka tomu sa môžete v prípade váhania lepšie rozhodnúť pre to ktoré víno. Kvalita vína, cenová dostupnosť,  orientácia na trhu a skúsenosti sú pre nás zárukou spokojného zákazníka.

 

Vo vinogalerii.sk nájdete len to najlepšie a overené. Chceme totiž, aby si každý mohol vybrať také víno, ktoré mu vyhovuje a z ktorého bude mať radosť. Na svoje si tak prídu sommelieri a skutoční znalci, rovnako ako ľudia, ktorí víno pijú z lásky k nemu samotnému a rozoznávajú "len" dobré a zlé vína. So zlým sa u nás ale nestretnete.

 

Vyberte si vína tiché aj šumivé. Vína pre každú príležitosť, ktoré skvele doplnia sviatočnú tabuľu aj príjemné posedenie s vašimi blízkymi. Spolu s našimi vínami totiž budete piť krásu vinohradov, tradíciu, usilovnosť a um  majstrov vinárov a vinohradníkov.

 

E-shop sme založili  predovšetkým z veľkej lásky k vínu. Môj rod pochádza z vinárskej obce Bratislava –Rača , a tak mám k vínu blízko už od detstva, kedy som pomáhal vo vinohrade aj v pivnici. Rača je známa predovšetkým svojimi bohatými vinohradníckymi tradíciami, siahajúcimi až do čias rímskych légií. Neskôr som sa začal o víno zaujímať viac chodiť na degustačné vzdelávacie večery o víne. V tú dobu ma napadla myšlienka založiť e-shop s vínom.

  

Snažíme sa ponúkať vína za priaznivé ceny s maximálnym servisom a individuálnym prístupom ku každému zákazníkovi.

 

Chceme Vám dodávať vína v rovnakej kvalite a s rovnakým servisom, aký dostanete vo vinárstve v spojení s pohodlím nákupu na internete. Nemusíte jazdiť desiatky kilometrov za nákupom vína, pretože Vaše obľúbené víno príde za Vami.

 

 Neustále hľadáme ďalšie nové vinárstva a vína, ktoré by sme Vám mohli ponúknuť a radi uvítame aj Vaše návrhy a tipy na ďalšie rozšírenie našej ponuky.

 

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru pri výbere vhodného dodávateľa kvalitného vína na Váš stôl.

  

  


 Za internetový obchod Vinogaleria.sk

 Richard Hollý, wineshop manager