Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

Bernard Magrez

Bernard Magrez

Bernard Magrez - to nie je len majiteľ presláveného Château Pape-Clement Grand Cru Classé v Pessac (Bordeaux). Už 40 rokov je celým svojím srdcom aj dušou oddaný vínu. Sám hovorí: 40 rokov robím víno a vlastným 40 viníc. "Tieto vinice však nie sú len vo Francúzsku (Bordeaux, Languedoc-Rousillon, Provence), ale aj po celom svete. Okrem Španielska, Maroka a Čile dokonca aj v Japonsku !! Môže sa to zdať riskantné, ale nechajme opäť prehovoriť Bernarda Magreze: "Nikdy som neodmietol žiadnu výzvu, najmä ak sa zdala byť nemožnou. Vždy som túžil dokázať viac ..... Chcel som ponúknuť milovníkom vín rozdielne štýly, chute, potešenie .... "A práve s týmto presvedčením začal produkovať ušľachtilé vína a každú fľašu zaobstaral svojím podpisom, ako garanciu kvality. Výnimočnosťou rozumie tento vinár schopnosť vyrábať naozaj Veľké vína ponúkajúce ušľachtilú eleganciu a dokonalú fines. Dnes je každá z viníc ktoré vlastní zaradená svetovými degustátormi medzi prvé štyri až päť najlepších viníc v danej oblasti. Bernard Magrez ale nie je len vinárom a obchodníkom, ale aj niekoľkonásobným patrónom a mecenášom. Jeho myšlienka znie: "Keď si natoľko šťastný, aby si bol úspešný, dlhuješ sám sebe to, aby si sa o svoj úspech podelil s ostatnými. Som presvedčený, že práve táto solidarita, toto porozumenie pre ostatných, je to čo odlišuje ľudskú spoločnosť od chladnokrvného priemyslu! "Okrem svojich viníc tiež so svojim priateľom Gérardom Depardieu vyhľadávajú tie najlepšie vinice na Juhu Francúzska a spoločne vytvára vína pre radosť nielen sebe, ale aj druhým.


Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Bernard Magrez Château Guerry AOC

Krajina pôvodu: FrancúzskoVinárska oblasť: BordeauxOdroda: 50% Merlot, 20% Malbec, 15% Cabernet Sauvignon, 15% Cabernet FrancRočník: 2014Charakteristika: suchéObsah Alkoholu: 14%Teplota podavania: 10-18 ° CObjem :0,75 LIntenzívna farba vína sa otvára do krásnej vôňe vanilky, korenia, kávy, č..

11.00€

Bernard Magrez Château Muraires Rose

Krajina pôvodu: FrancúzskoVinárska oblasť: Côtes de ProvenceOdroda: 35 % Cinsault, 35% Grenache, 15% Carignan, 15 % SyrahRočník: 2016Charakteristika: suchéObsah Alkoholu: 13%Teplota podávania: 10-13 ° CObjem: 0,75 lVíno bledoružovej farby s jemnou vôňou čerstvého ovocia, elegan..

13.70€

Bernard Magrez Château Pérenne BLANC

Krajina pôvodu: FrancúzskoVinárska oblasť: BordeauxOdroda: Sémillon (40%), Sauvignon blanc (30%), Sauvignon gris (30%)Ročník: 2014Charakteristika: suchéObsah Alkoholu: 13%Teplota podavania: 16-18 ° CObjem: 0,75 lVíno intenzívnej vône s dymovými poznámkami. Husté, krásne, elegantné a vyvá..

18.70€

Bernard Magrez L'Aurore Douceur

Krajina pôvodu: FrancúzskoVinárska oblasť: Sud OuestOdroda: 100% Gros MansengRočník: 2016Charakteristika: sladkéObsah Alkoholu: 11,5 %Teplota podavania: 10-18 ° CObjem: 0,75 l Toto sladké víno je vyrobené s Gros Manseng odrody, ktorá dáva vínu veľa citrusovéj v..

9.30€

Bernard Magrez Passion Blanche

Krajina pôvodu: FrancúzskoVinárska oblasť: Languedoc RoussillonOdroda: Grenache Blanc 12%, Grenache Gris 12%, Muscat 40% and Maccabeu 48%Ročník: 2011Charakteristika: suchéObsah Alkoholu: 13%Teplota podavania: 10-18 ° CObjem: 0,75 lVíno svetložltej farby, intenzívnej vôňe bieleho ovocia, mel..

16.20€