Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

Coppola - Director´s cut Cabernet Sauvignon

Coppola - Director´s cut Cabernet Sauvignon

Krajina pôvodu: USA - Kalifornia
Vinárska oblasť: Russian River Valley
Vinárstvo:   Francis Ford Coppola Winery
Ročník: 2012
Odroda: 90% Cabernet Sauvignon , 4% Malbec , 3% Merlot , 3% Petit Verdot
Zbytkový cukor: suché
Obsah Alkoholu: 13,8%
Objem: 0,75 l

Charakteristika: Suché, v ýrazné a plné víno, ktoré v sebe nezaprie odrodu Cabernet Sauvignon. V chuti je mohutné s plnými ovocnými tónmi a výraznú mineralitou.Ve vôňu plné, ovocité. Dozrievalo 13 mesiacov v sudoch z francúzskeho duba. Toto víno ​​má niekoľkoročný archivačný potenciál.Hodí sa k ... mäsa na grile, zapekané ľadvinky po anglicky, Gruyere

Servírovacia teplota: 16-18 ° C

Skladovanie: fľaše naležato pri teplote 10-15 ° C v čistých a suchých, sporo osvetlených miestnostiach. Pre dlhodobú archiváciu sa prosím poraďte s našim špecialistom.

Poznámky vinára:

Údolie Alexander Valley má dlhý a úzky tvar a je zo všetkých strán chránené horami. Na pestovanie viniča to znamená unikátny vzájomné pôsobenie dvoch rozdielnych podnebie. Južná časť údolia je často zahalená rannými hmlami od oceánu a tým pádom je celkovo chladnejšie ako severná časť údolia, kde výkyvy teplôt nie sú príliš radikálne. Hory, ktorými je údolie obklopené, udržujú tieto jedinečné klimatické podmienky iba na tomto území. V údolí Alexander Valley sa nachádza mnoho rôznych pôdnych typov. Od červených vulkanických pôd s vysokým obsahom bridlice vyskytujúcich sa na jeho východných kopcoch, až po aluviálne pôdy príkrych kopcov na západnej strane údolia. Vďaka tejto značnej rôznorodosti sa v Alexander Valley môže pestovať mnoho druhov hrozna od Chardonnay až po Cabernet Sauvignon.

Viac o vinárstve COPOLLA tu

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
  • Výrobca: Coppola
  • Kód produktu: cop007
  • Dostupnosť: Skladom
  • 40.41€

Doručenie ZADARMO

- chcem doručenie ZADARMO dozvedieť sa viac

Štítky: Coppola - Director´s cut Cabernet Sauvignon