Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

Vigna Dogarina

Vigna Dogarina

Dogarina vyrába moderné a elegantné vína s ohľadom na zachovanie kultúry a duše farmy, ktorá sa vždy rozlišuje, vďaka múdremu umu vinárov, ktorí v priebehu rokov používali fermentačných techník a spracovania hrozna. Spôsob použitý na výrobu Dogarina svojich šumivých vín je šumivý proces, v autokláve, ktorý zvyšuje kvetinový charakter Prosecca. Spoločnosť si je vedomá dôležitosti, ktorú tento sektor prijal v posledných rokoch, aby sa stal nespornou hviezdou Treviso  vo vinárskej scéne. Vlajkovou loďou pivnici  je Raboso a Cabernet Sauvignon. 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Dogarina Valdobiadene Prosecco Superiore D.O.C.G.

Krajina pôvodu: TalianskoVinárska oblasť: VenetoRočník: 2014Charakteristika: sladkéObsah Alkoholu: 12,5Objem: 0,75 lToto 100% Glera Prosecco Spumante z jednej vinice a jedného ročníka je v ponukách top 5 hviezdičkových hotelov a reštaurácií . Dogarina vinice sú známe medzinárodne pre výnimočnú ..

10.90€

Moscato Dolce

Krajina pôvodu: TalianskoVinárska oblasť: BenátskaRočník: neročníkovéCharakteristika: sladkéObsah Alkoholu: 7%Objem: 0,75 l Moscato je víno ​​vyrobené z aromatických hrozna Muškát bieleho a žlteho. Je to sladké šumivé víno, vzácne a jedinečné, vytvorené so zvláštnou p..

9.90€