Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

vinárstvo Korbaš

vinárstvo Korbaš

Rodinné vinárstvo Korbaš v Bernolákove sa spracovávaním hrozna a výrobou bielych i červených vín zaoberá už od roku 2009.

Všetky vína sú vyrábané len z kvalitných odrôd hrozna z Malokarpatskej (Chorvátsky Grob, Pezinok) a Južnoslovenskej (Dvory nad Žitavou) oblasti Slovenska.

Pri spracovaní hrozna a výrobe vína už používame len moderné technologické a výrobne metódy, ktoré nám zaručujú vysokú kvalitu a jedinečnú chuť našich vín.

Neodmysliteľnou súčasťou výroby kvalitného vína je jeho vyzrievanie, ktoré priebieha už výhradne len v barikových sudoch, dodávajúcich vínam ich výnimočnú arómu.

Vína vinárstva Korbaš vyhrávajú súťaže na Slovensku i v zahraničí!

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Korbaš Cabernet Sauvignon - barrique D.S.C.

Charakteristika: SuchéOblasť: JužnoslovenskáVinohradnícky rajón: StrekovskýVinohradnícka oblasť : Dvory nad ŽitavouRočník: 2013Odroda: Cabernet sauvignonPrívlastok: Akostné odrodové víno s chránením označením pôvoduObsah zvyškového cukru: 3 g/lObsah alkoholu:&..

12.30€

Korbaš Cabernet sauvignon rosé D.S.C.

Charakteristika: SuchéOblasť: JužnoslovenskáVinohradnícky rajón: StrekovskýVinohradnícka oblasť : JasováRočník: 2015Odroda: Cabernet sauvignonPrívlastok: Akostné odrodové víno s chránením označením pôvoduObsah zvyškového cukru: 3,9 g/lObsah alkoholu: 12,5 %Podávať pri teplote:  7-10 °C  ..

8.70€

Korbaš Chardonnay D.S.C.

Charakteristika: SuchéOblasť: MalokarpatskáVinohradnícky rajón: PezinskýVinohradnícka oblasť : PezinokRočník: 2015Odroda: ChardonnayPrívlastok: Akostné odrodové víno s chránením označením pôvoduObsah zvyškového cukru: 3,6 g/lObsah alkoholu: 12,5 %Podávať ..

8.20€

Korbaš Pinot noir-barrique

Charakteristika: SuchéOblasť: JužnoslovenskáVinohradnícky rajón: StrekovskýVinohradnícka oblasť : Dvory nad ŽitavouRočník: 2013Odroda: Pinot noirPrívlastok: Akostné odrodové víno s chránením označením pôvodu          Objem: 0,75LV..

12.30€

Korbaš Veltlínske zelené D.S.C.

Charakteristika: SuchéOblasť: MalokarpatskáVinohradnícky rajón: PezinskýVinohradnícka oblasť : PezinokRočník: 2015Odroda: Veltlínske zelenéPrívlastok: Akostné odrodové víno s chránením označením pôvoduObsah zvyškového cukru: 2,1 g/lObsah alkoholu: 12,5 %P..

7.90€